ARE13A24
ARE13A24 Panasonic Industrial Devices
are-catalog-1299302.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
High Frequency / RF Relays 1 Form C, 24VDC 0.5A 30VDC Relay
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ARE13A24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARE13A24 Виробник : NAIS mech_eng_re.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
ARE13A24 ARE13A24 Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_re.pdf Description: RELAY RF SPDT 500MA 24V