Продукція > VIKING > ARG03DTC1003
ARG03DTC1003
ARG03DTC1003 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 100kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V
Case - mm: 1608
Resistance: 100kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 75V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 150V
Manufacturer series: ARG
Mounting: SMD
на замовлення 31500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 100kΩ; 0.1W; ±0.5%; ARG; 75V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 100kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 75V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 150V, Manufacturer series: ARG, Mounting: SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARG03DTC1003 Виробник : Viking ARG_Viking.pdf Чіп-резистор smd, R = 100 кОм, Розм = 0603, Точн., % = 0,5, Р, Вт = 0,1, Тексп, °C = -55...+155, ТКО, ppm/°C = 25,... Група товару: Резистори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
на замовлення 33 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
ARG03DTC1003 Виробник : VIKING Thick film chip resistor smd; 0603; 100kR; 0.5%; 0.1W; operating temperature: -55°C~125°C Thick film chip resistor smd; 0603; 100kR; R3SK100.00d