Продукція > VIKING > ARG05DTC1003
ARG05DTC1003
ARG05DTC1003 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 100kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V
Case - mm: 2012
Resistance: 100kΩ
Power: 0.125W
Tolerance: ±0.5%
Manufacturer series: ARG
Operating voltage: 150V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 300V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 8800 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0805; 100kΩ; 0.125W; ±0.5%; ARG; 150V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 100kΩ, Power: 0.125W, Tolerance: ±0.5%, Manufacturer series: ARG, Operating voltage: 150V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 300V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції ARG05DTC1003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ARG05DTC1003 Виробник : Viking ARG_Viking.pdf Чіп-резистор smd, R = 100 кОм, Розм = 0805, Точн., % = 0,5, Р, Вт = 0,125, Тексп, °C = -55...+155, ТКО, ppm/°C = 25,... Група товару: Резистори Корпус: 0805 Од. вим: 2