Продукція > VIKING > ARG06DTC1R00
ARG06DTC1R00
ARG06DTC1R00 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 1Ω; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V; 25ppm/°C
Case - mm: 3216
Resistance:
Power: 0.25W
Tolerance: ±0.5%
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Operating voltage: 200V
Max. overload voltage: 400V
Manufacturer series: ARG
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 1206; 1Ω; 0.25W; ±0.5%; ARG; 200V; 25ppm/°C, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 1Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±0.5%, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Operating voltage: 200V, Max. overload voltage: 400V, Manufacturer series: ARG.