ARS32A12X
ARS32A12X Panasonic Electric Works
mech_eng_rs.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 30VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Написати відгук
Description: RELAY RF SPDT 500MA 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 30VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 6 ms.