Продукція > RALTRON > AS-10.000-18
AS-10.000-18
AS-10.000-18 RALTRON
1998827.pdf
Виробник: RALTRON
Description: RALTRON - AS-10.000-18 - Quarz, 10 MHz, Durchsteckmontage, 10.3mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, AS
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 10.3mm x 5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 10MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: AS
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 3078 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - AS-10.000-18 - Quarz, 10 MHz, Durchsteckmontage, 10.3mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, AS, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 10.3mm x 5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 10MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: AS, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-10.000-18 Виробник : RALTRON 18pF; +/-30ppm; -10°C~60°C; Dimension:3.5mm*11.05mm*4.7mm; RALTRON: AS-10.000-18; AS-10.000-18 Q10.000 u70 R