AS-11.0592-18-EXT
AS-11.0592-18-EXT Raltron Electronics
AS-11.0592-18-EXT.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 11.0592 MHz
на замовлення 1286 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - AS-11.0592-18-EXT - Quarz, AS Series, 11.0592 MHz, 30 ppm, 50 ppm, 18 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 11.0592MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, Quarzfrequenz: 11.0592MHz, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: AS Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-11.0592-18-EXT AS-11.0592-18-EXT Виробник : RALTRON 3929572.pdf Description: RALTRON - AS-11.0592-18-EXT - Quarz, AS Series, 11.0592 MHz, 30 ppm, 50 ppm, 18 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 11.0592MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
Quarzfrequenz: 11.0592MHz
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: AS Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C