Продукція > FTS > AS-11.2896MAHK-B
AS-11.2896MAHK-B
AS-11.2896MAHK-B FTS
Виробник: FTS
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 20pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49S
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms
Frequency: 11.2896 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 XTAL 30ppm 30ppm 20pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49S, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 Ohms, Frequency: 11.2896 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-11.2896MAHK-B Виробник : TXC Corporation Crystal 11.2896MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 70Ohm Automotive 2-Pin HC-49/S Thru-Hole Bulk
на замовлення 644 шт:
AS-11.2896MAHK-B AS-11.2896MAHK-B Виробник : TXC Corporation as-automotive-10001.pdf Crystals 11.2896MHz 30ppm 20pF -40C to 85C