Продукція > RALTRON > AS-3.6864-18
AS-3.6864-18
AS-3.6864-18 RALTRON
1998827.pdf
Виробник: RALTRON
Description: RALTRON - AS-3.6864-18 - Quarz, AS, 3.6864 MHz, 30 ppm, 50 ppm, 18 pF
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 3.6864MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
Quarzfrequenz: 3.6864MHz
euEccn: NLR
Quarzmontage: Durchsteckmontage
Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 10.3mm x 5mm
Belastungskapazität: 18pF
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: AS
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 91
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - AS-3.6864-18 - Quarz, AS, 3.6864 MHz, 30 ppm, 50 ppm, 18 pF, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 3.6864MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, Quarzfrequenz: 3.6864MHz, euEccn: NLR, Quarzmontage: Durchsteckmontage, Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 10.3mm x 5mm, Belastungskapazität: 18pF, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: AS, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Інші пропозиції AS-3.6864-18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-3.6864-18 AS-3.6864-18 Виробник : Raltron Electronics AS-3.6864-18.pdf Description: CRYSTAL 3.6864MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 3.6864 MHz