AS-4.000-18
AS-4.000-18 Raltron Electronics
AS-4.000-18.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 130 Ohms
Frequency: 4 MHz
на замовлення 3490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - AS-4.000-18 - Quarz, 4 MHz, Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, AS, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 4MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: AS, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-4.000-18 AS-4.000-18 Виробник : RALTRON 1998827.pdf Description: RALTRON - AS-4.000-18 - Quarz, 4 MHz, Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, AS
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: AS
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 405 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 76
AS-4.000-18 AS-4.000-18 Виробник : Raltron crystal-hc-49_short.pdf Crystal 4MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 130Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
на замовлення 2 шт:
AS-4.000-18 Виробник : RALTRON AS-4.000-18.pdf 18pF +/-20ppm -20?+70°C +/-50ppm; short; Dimensions: 3.5mm*11.05mm*4.7mm ; AS-4.000-18 ; AS-4.000-18-2050; AS-4.000-20-EXT; AS-4.000-18 RALTRON Q04.000 u70 R
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 682 шт:
Мінімальне замовлення: 200