Продукція > RALTRON > AS-4.000-20
AS-4.000-20
AS-4.000-20 Raltron
922as-4.000-20.pdf
Виробник: Raltron
Crystal 3.6864MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 130Ohm 2-Pin Thru-Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції AS-4.000-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-4.000-20 AS-4.000-20 Виробник : Raltron Electronics AS-SERIES.pdf Description: CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF TH