Продукція > RALTRON > AS-6.000-18
AS-6.000-18
AS-6.000-18 RALTRON
3929527.pdf
Виробник: RALTRON
Description: RALTRON - AS-6.000-18 - Quarz, 6 MHz, Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, AS Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 6MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 18pF
Produktpalette: AS Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 91
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - AS-6.000-18 - Quarz, 6 MHz, Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, AS Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 6MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 18pF, Produktpalette: AS Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-6.000-18 AS-6.000-18 Виробник : Raltron Electronics AS-6.000-18.pdf Description: CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 6 MHz
на замовлення 2806 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
AS-6.000-18 AS-6.000-18 Виробник : Raltron 154as-6.000-18.pdf Crystal 6MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/S Thru-Hole