Продукція > RALTRON > AS-8.000-20
AS-8.000-20
AS-8.000-20 RALTRON
3929463.pdf
Виробник: RALTRON
Description: RALTRON - AS-8.000-20 - Quarz, 8 MHz, Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, 50 ppm, 20 pF, 30 ppm, AS Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 8MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -20°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
Quarzfrequenz: 0
euEccn: NLR
Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm
Belastungskapazität: 20pF
Produktpalette: AS Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2537 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 78
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RALTRON - AS-8.000-20 - Quarz, 8 MHz, Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, 50 ppm, 20 pF, 30 ppm, AS Series, tariffCode: 85416000, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 8MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -20°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, Quarzfrequenz: 0, euEccn: NLR, Quarzgehäuse / Bauform: Durchsteckmontage, 11.35mm x 5mm, Belastungskapazität: 20pF, Produktpalette: AS Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS-8.000-20 AS-8.000-20 Виробник : Raltron Electronics AS-8.000-20.pdf Description: CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 8 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
AS-8.000-20 AS-8.000-20 Виробник : Raltron 713as-8.000-20.pdf Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 60Ohm 2-Pin Thru-Hole
товару немає в наявності