Продукція > ALLIANCE MEMORY > AS4C128M32MD2A-18BIN
AS4C128M32MD2A-18BIN
AS4C128M32MD2A-18BIN Alliance Memory
20171213_AllianceMemory_4G_LPDDR2_AS4C128M32MD2A_18_25BIN_v1.0_Dec2017.pdf
Виробник: Alliance Memory
DRAM LPDDR2, 4G,128M X 32, 1.2V, 134 BALL BGA, 533 MHZ, Industrial TEMP - Tray
на замовлення 377 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALLIANCE MEMORY - AS4C128M32MD2A-18BIN - DRAM, LPDDR2, 4 Gbit, 128M x 32 Bit, 533 MHz, FBGA, 134 Pin(s), tariffCode: 85423231, DRAM-Ausführung: LPDDR2, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: FBGA, Speicherdichte: 4Gbit, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 1.2V, Taktfrequenz, max.: 533MHz, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 134Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Speicherkonfiguration: 128M x 32 Bit, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 134-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.95V
Technology: SDRAM - Mobile LPDDR2
Clock Frequency: 533 MHz
Memory Format: DRAM
Supplier Device Package: 134-FBGA (10x11.5)
Part Status: Active
Write Cycle Time - Word, Page: 15ns
Memory Interface: Parallel
Memory Organization: 128M x 32
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
AS4C128M32MD2A-18BIN AS4C128M32MD2A-18BIN Виробник : ALLIANCE MEMORY 3999968.pdf Description: ALLIANCE MEMORY - AS4C128M32MD2A-18BIN - DRAM, LPDDR2, 4 Gbit, 128M x 32 Bit, 533 MHz, FBGA, 134 Pin(s)
tariffCode: 85423231
DRAM-Ausführung: LPDDR2
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: FBGA
Speicherdichte: 4Gbit
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 1.2V
Taktfrequenz, max.: 533MHz
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 134Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Speicherkonfiguration: 128M x 32 Bit
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 113 шт:
Description: IC: DRAM memory; 4GbDRAM; 128Mx32bit; 1.8V; 533MHz; 18ns; FBGA134
Type of integrated circuit: DRAM memory
Kind of memory: DDR2; SDRAM
Memory: 4Gb DRAM
Memory organisation: 128Mx32bit
Operating voltage: 1.8V
Clock frequency: 533MHz
Access time: 18ns
Case: FBGA134
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C