AS4C1G16D4A-62BCNTR
AS4C1G16D4A-62BCNTR Alliance Memory, Inc.
DDR4_Flyer_updated.pdf
Виробник: Alliance Memory, Inc.
Description: DDR4, 16GB, 1G X 16, 1.2V, 96-BA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 96-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Gbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC)
Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V
Technology: SDRAM - DDR4
Clock Frequency: 1.6 GHz
Memory Format: DRAM
Supplier Device Package: 96-FBGA (7.5x13)
Write Cycle Time - Word, Page: 15ns
Memory Interface: POD
Access Time: 19 ns
Memory Organization: 1G x 16
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DDR4, 16GB, 1G X 16, 1.2V, 96-BA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 96-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Gbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TC), Voltage - Supply: 1.14V ~ 1.26V, Technology: SDRAM - DDR4, Clock Frequency: 1.6 GHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 96-FBGA (7.5x13), Write Cycle Time - Word, Page: 15ns, Memory Interface: POD, Access Time: 19 ns, Memory Organization: 1G x 16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS4C1G16D4A-62BCNTR AS4C1G16D4A-62BCNTR Виробник : Alliance Memory, Inc. DDR4_Flyer_updated.pdf Description: DDR4, 16GB, 1G X 16, 1.2V, 96-BA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 96-TFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Gbit
Memory Type: Volatile
Technology: SDRAM - DDR4
Clock Frequency: 1.6 GHz