AS6C1008-55SINL
AS6C1008-55SINL Alliance Memory
AS6C1008_Mar_2023V1.2.pdf
Виробник: Alliance Memory
SRAM 1Mb, 2.7V-5.5V, 55ns 128K x 8 Asynch SRA
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOP, Packaging: Tube, Package / Case: 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 1Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 32-SOP, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 128K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width)
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-SOP
товару немає в наявності
Description: IC: SRAM memory; 1MbSRAM; 128kx8bit; 2.7÷5.5V; 55ns; SOP32; 450mils