AS6C1008-55STIN
AS6C1008-55STIN
AS6C1008_Mar_2023V1.2.pdf
Код товару: 112481
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Пам'ять
Ціна
AS6C1008-55STIN AS6C1008-55STIN Виробник : ALLIANCE info-ps10248055%20stsop.pdf 8-bit Memory IC; 128Kb-SRAM; 2,7~5,5V; -40~85°C; Replacement: AS6C1008-55STINL; AS6C1008-55STINLTR; AS6C1008-55STINTR; AS6C1008-55STIN Alliance PS1024/8/055 stsop
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 229 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tray
Package / Case: 32-LFSOP (0.465", 11.80mm Width)
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-sTSOP
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 183 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Description: IC: SRAM memory; 1MbSRAM; 128kx8bit; 2.7÷5.5V; 55ns; STSOP32
Access time: 55ns
Case: STSOP32
Kind of interface: parallel
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Operating voltage: 2.7...5.5V
Integrated circuit features: LPC
на замовлення 231 шт:
Мінімальне замовлення: 2
AS6C1008-55STIN AS6C1008-55STIN Виробник : Alliance Memory AS6C1008_Mar_2023V1.2.pdf SRAM 1Mb, 2.7V-5.5V, 55ns 128K x 8 Asynch SRA
на замовлення 51 шт:
AS6C1008-55STIN AS6C1008-55STIN Виробник : ALLIANCE MEMORY 3999922.pdf Description: ALLIANCE MEMORY - AS6C1008-55STIN - SRAM, Asynchron, 1 Mbit, 128K x 8 Bit, STSOP, 32 Pin(s), 2.7 V
tariffCode: 85423245
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: STSOP
Speicherdichte: 1Mbit
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: 3A991.b.2.a
Versorgungsspannung, nom.: 3V
Taktfrequenz, max.: -
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: 2.7V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 32Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Betriebstemperatur, max.: 85°C