Продукція > ALLIANCE > AS6C4008-55ZIN
AS6C4008-55ZIN
AS6C4008-55ZIN ALLIANCE
info-ps40968055%20tfbga36.pdf
Виробник: ALLIANCE
Asynchronous SRAM, 4Mbit (512k x 8bit), 55ns, 2.7?5.5V, -40?85°C Alliance: AS6C4008-55ZIN, AS6C4008-55ZINTR (1000pcs/T&R) AS6C4008-55ZIN Alliance PS4096/8/055 tso2 A
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 80 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALLIANCE MEMORY - AS6C4008-55ZIN - SRAM, Asynchron, 4 Mbit, 512K x 8 Bit, TSOP-II, 32 Pin(s), 2.7 V, tariffCode: 85423245, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: TSOP-II, Speicherdichte: 4Mbit, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: 3A991.b.2.a, Versorgungsspannung, nom.: 3V, Taktfrequenz, max.: -, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Versorgungsspannung, min.: 2.7V, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 32Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 5.5V, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SRAM: Asynchron, Speicherkonfiguration: 512K x 8 Bit, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 4391 шт:
Кількість Ціна
Description: IC: SRAM memory; 4MbSRAM; 512kx8bit; 2.7÷5V; 55ns; TSOP32 II
Access time: 55ns
Case: TSOP32 II
Kind of interface: parallel
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Operating voltage: 2.7...5V
Integrated circuit features: LPC
IC width: 400mils
на замовлення 17 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tray
Package / Case: 32-SOIC (0.400", 10.16mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 32-TSOP II
DigiKey Programmable: Not Verified
AS6C4008-55ZIN AS6C4008-55ZIN Виробник : ALLIANCE MEMORY 1911297.pdf Description: ALLIANCE MEMORY - AS6C4008-55ZIN - SRAM, Asynchron, 4 Mbit, 512K x 8 Bit, TSOP-II, 32 Pin(s), 2.7 V
tariffCode: 85423245
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: TSOP-II
Speicherdichte: 4Mbit
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: 3A991.b.2.a
Versorgungsspannung, nom.: 3V
Taktfrequenz, max.: -
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: 2.7V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 32Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 69 шт:
AS6C4008-55ZIN Виробник : Alliance Memory, Inc. Alliance_Selection_Guide_Print_02042026.pdf SRAM Chip Async Single 3V 4M-bit 512K x 8 55ns 32-Pin TSOP-II Tray