Продукція > ALLIANCE > AS6C62256-55PIN
AS6C62256-55PIN
AS6C62256-55PIN ALLIANCE
AS6C62256-23-March-2016-rev1.2_ALLIANCE.pdf
Виробник: ALLIANCE
кількість в упаковці: 15 шт
на замовлення 150 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 28-DIP (0.600", 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 256Kbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 28-PDIP, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 32K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 28-DIP (0.600", 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 256Kbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 28-PDIP
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: IC: SRAM memory; 256kbSRAM; 32kx8bit; 2.7÷5.5V; 55ns; DIP28
Access time: 55ns
Case: DIP28
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Operating voltage: 2.7...5.5V
Integrated circuit features: LPC
IC width: 600mils
на замовлення 65 шт:
AS6C62256-55PIN AS6C62256-55PIN Виробник : Alliance Memory AS6C62256%2023%20March%202016%20rev1.2.pdf SRAM LP SRAM, 256Kb, 32K x 8, 2.7 5.5V, 28pin 600 mil PDIP, 55ns, Industrial Temp