AS6C6264-55STCN
AS6C6264-55STCN Alliance Memory
Alliance_Memory_64K_AS6C6264v2.0July2017.pdf
Виробник: Alliance Memory
SRAM 64K, 2.7-5.5V, 55ns 8K x 8 Asynch SRAM
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC SRAM 64KBIT PARALLEL 28STSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Technology: SRAM - Asynchronous, Memory Format: SRAM, Supplier Device Package: 28-sTSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 55ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 55 ns, Memory Organization: 8K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Technology: SRAM - Asynchronous
Memory Format: SRAM
Supplier Device Package: 28-sTSOP
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Description: IC: SRAM memory; 64kbSRAM; 8kx8bit; 2.7÷5.5V; 55ns; STSOP28; 0÷70°C
Access time: 55ns
Case: STSOP28
Kind of interface: parallel
Mounting: SMD
Integrated circuit features: LPC
Operating temperature: 0...70°C