AS6C8008-55ZIN
AS6C8008-55ZIN
AllianceMemory_8M_LPSRAM_AS6C8008_v1.1_May202021.pdf
Код товару: 86526
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Пам'ять
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AS6C8008-55ZIN AS6C8008-55ZIN Виробник : ALLIANCE PS8192_08_055_tso_0001.pdf SRAM 8Mbit 1024Kx8 55ns 30mA 2.7-5.5V -40?85°C AS6C8008-55ZIN AS6C8008-55ZIN PS8192/08/055 tso
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 49 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Description: IC: SRAM memory; 8MbSRAM; 1024kx8bit; 2.7÷5.5V; 55ns; TSOP44 II
Type of integrated circuit: SRAM memory
Kind of memory: asynchronous; SRAM
Memory: 8Mb SRAM
Memory organisation: 1024kx8bit
Access time: 55ns
Case: TSOP44 II
Kind of interface: parallel
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Operating voltage: 2.7...5.5V
Integrated circuit features: LPC
IC width: 400mils
на замовлення 295 шт:
Кількість Ціна
AS6C8008-55ZIN AS6C8008-55ZIN Виробник : Alliance Memory AS6C8008-1288432.pdf SRAM LP SRAM, 8Mb, 1M x 8, 2.7 - 5.5V, 44pin TSOP II, 55ns, Industrial Temp - Tray
AS6C8008-55ZIN AS6C8008-55ZIN Виробник : ALLIANCE MEMORY 3999924.pdf Description: ALLIANCE MEMORY - AS6C8008-55ZIN - SRAM, Asynchron, 8 Mbit, 1024K x 8 Bit, TSOP-II, 44 Pin(s), 2.7 V
tariffCode: 85423245
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
IC-Gehäuse / Bauform: TSOP-II
Speicherdichte: 8Mbit
usEccn: 3A991.b.2.a
Versorgungsspannung, nom.: 3V
Taktfrequenz, max.: -
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Versorgungsspannung, min.: 2.7V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 44Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SRAM: Asynchron
Speicherkonfiguration: 1024K x 8 Bit
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 99 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tray
Package / Case: 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V