ASC0402-100RFT10
ASC0402-100RFT10 TT ELECTRONICS / WELWYN
3796715.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-100RFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Schwefelbeständig
isCanonical: N
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ASC Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 13792 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-100RFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, isCanonical: N, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ASC Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASC0402-100RFT10 ASC0402-100RFT10 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics ttelectronics_ttrb-s-a0010037465-1.pdf Thick Film Resistors - SMD 100ohm 1% 0.063W Anti-Sulphur
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
ASC0402-100RFT10 ASC0402-100RFT10 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3796715.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-100RFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 ohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
isCanonical: Y
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ASC Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 2 шт:
ASC0402-100RFT10 ASC0402-100RFT10 Виробник : IRC (TT electronics) asc.pdf Res Thick Film 0402 100 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive