ASC0402-10KFT10
ASC0402-10KFT10 TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-10KFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Schwefelbeständig
isCanonical: Y
Widerstand: 10kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ASC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 29733 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 146
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-10KFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 10 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, isCanonical: Y, Widerstand: 10kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ASC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASC0402-10KFT10 ASC0402-10KFT10 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics ttelectronics_ttrb-s-a0010037465-1.pdf Thick Film Resistors - SMD 10K ohm 1% 0.063W Anti-Sulphur
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
ASC0402-10KFT10 ASC0402-10KFT10 Виробник : IRC (TT electronics) asc.pdf Res Thick Film 0402 10K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive