ASC0402-1M5FT10
ASC0402-1M5FT10 TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-1M5FT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 Mohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Schwefelbeständig
Widerstand: 1.5Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ASC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 3655 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-1M5FT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 Mohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, Widerstand: 1.5Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ASC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASC0402-1M5FT10 ASC0402-1M5FT10 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 3796715.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-1M5FT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.5 Mohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstand: 1.5Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ASC Series
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 162
ASC0402-1M5FT10 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics ASC-1154988.pdf Thick Film Resistors - SMD 1.5M ohm 1% 0.063W Anti-Sulphur