ASC0402-68KFT10
ASC0402-68KFT10 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710391.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-68KFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 68 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 62.5mW
Widerstand: 68kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
на замовлення 99425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-68KFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 68 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: 62.5mW, Widerstand: 68kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASC0402-68KFT10 ASC0402-68KFT10 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 1862611.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - ASC0402-68KFT10 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 68 kohm, ± 1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 62.5mW
Widerstand: 68kohm
usEccn: EAR99
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 179
ASC0402-68KFT10 ASC0402-68KFT10 Виробник : IRC (TT electronics) asc.pdf Res Thick Film 0402 68K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive