Продукція > ABRACON > ASE3-25.000MHZ-E-K-T
ASE3-25.000MHZ-E-K-T
ASE3-25.000MHZ-E-K-T ABRACON
ASEseries.pdf
Виробник: ABRACON
Description: ABRACON - ASE3-25.000MHZ-E-K-T - Oszillator, 25MHz, 30ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 1.8V, Produktreihe ASE3
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: LVCMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 1.8V
Betriebstemperatur, min.: -20°C
euEccn: NLR
Produktpalette: ASE3 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ABRACON - ASE3-25.000MHZ-E-K-T - Oszillator, 25MHz, 30ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 1.8V, Produktreihe ASE3, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: LVCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 25MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 1.8V, Betriebstemperatur, min.: -20°C, euEccn: NLR, Produktpalette: ASE3 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 3.2mm x 2.5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASE3-25.000MHZ-EK-T ASE3-25.000MHZ-EK-T Виробник : ABRACON ASE3series.pdf Standard Clock Oscillators 25.0 MHZ 1.8V 15PF 4-PIN
на замовлення 542 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ASE3-25.000MHZ-EK-T ASE3-25.000MHZ-EK-T Виробник : Abracon LLC ASE3series.pdf Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
ASE3-25.000MHZ-EK-T Виробник : ABRACON ASE3series.pdf Category: SMD quartz generators
Description: Generator: CMOS; 25MHz; SMD; -20÷70°C; 3.2x2.5mm
Type of generator: CMOS
Mounting: SMD
Operating temperature: -20...70°C
Body dimensions: 3.2x2.5mm
Frequency: 25MHz