ASP-150-15
ASP-150-15 MeanWell
asp-150-datasheet.pdf
Код товару: 73539
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Відкритий на друкованій платі з PFC функцією
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 15 V
Iвих., A: 9,5 A
Pмакс., W: 150 W
Габарити: 169x60,7x28,5 mm
ККД і робоча температура: 88%, -20...60°C
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ASP-150-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASP-150-15 ASP-150-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ASP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 143W
Packaging: Box
Power (Watts): 143W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Current - Output 1: 9.5 A
товару немає в наявності
ASP-150-15 ASP-150-15 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007326048_1-2551993.pdf Switching Power Supplies 142.5W 15V 9.5A W/PFC Function