ASP-150-20 Mean-Well USA, Inc.
ASP-150-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 20V 7.5A 150W 9-Pin
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 20V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 20V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.25 kV, Current - Output 1: 7.5 A.
Інші пропозиції ASP-150-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASP-150-20 ASP-150-20
Код товару: 37172
Додати до обраних Обраний товар
Тип: Відкритий на друкованій платі з PFC функцією
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 20 V
Iвих., A: 7,5 A
Pмакс., W: 150 W
Габарити: 169x60,7x28,5 mm
ККД і робоча температура: 90%, -20...60°C
товару немає в наявності
ASP-150-20 ASP-150-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ASP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 20V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 20V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Current - Output 1: 7.5 A
товару немає в наявності
ASP-150-20 ASP-150-20 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007326048_1-2551993.pdf Switching Power Supplies 150W 20V 7.5A W/PFC Function