ASP-150-24
ASP-150-spec.pdf
Код товару: 53062
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
Написати відгук
Інші пропозиції ASP-150-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASP-150-24 ASP-150-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ASP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 151W
Packaging: Box
Power (Watts): 151W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 6.65" L x 2.39" W x 1.12" H (169.0mm x 60.7mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.25 kV
Current - Output 1: 6.3 A
товару немає в наявності
ASP-150-24 ASP-150-24 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0007326048_1-2551993.pdf Switching Power Supplies 151.2W 24V 6.3A W/PFC Function