ASR-SIM240D10ZW-LQ Altran Magnetics, LLC
ASR-SIM-Series-Single-Phase-AC-Spec-Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Load Current: 10 A
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: CCC, CE, cURus
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Load Current: 10 A, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CCC, CE, cURus, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).