ASR-SIM240D16RW-LQ
ASR-SIM240D16RW-LQ Altran Magnetics, LLC
ASR-SIM-Series-Single-Phase-AC-Spec-Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 16A 24-280V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Quick Connect, Disconnect
Load Current: 16 A
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: CCC, CE, cURus
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 16A 24-280V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Quick Connect, Disconnect, Load Current: 16 A, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CCC, CE, cURus.