ASR-SMA240D2ZN-K
ASR-SMA240D2ZN-K Altran Magnetics, LLC
ASR-SMA_Series_Single_Phase_AC_Spec_Sheet_2022.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 5VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 2 A
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: CE, cURus, TUV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 5VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 2 A, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CE, cURus, TUV.