ASR-SMA240D2ZR
ASR-SMA240D2ZR Altran Magnetics
ASR_SMA_Series_Single_Phase_AC_Spec_Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics
Solid State Relays - SSRs SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V, Packaging: Box, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 24VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 2 A, Supplier Device Package: 4-SIP, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CE, cURus, TUV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASR-SMA240D2ZR ASR-SMA240D2ZR Виробник : Altran Magnetics, LLC ASR-SMA_Series_Single_Phase_AC_Spec_Sheet_2022.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Packaging: Box
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 4-SIP
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C