ASR-SV240A30RY-L
ASR-SV240A30RY-L Altran Magnetics, LLC
ASR-SV-Series-Single-phase-AC-Spec-Sheet.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: AC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 90 ~ 280VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 30 A
Approval Agency: CE, cURus
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Part Status: Active
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: AC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 90 ~ 280VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 30 A, Approval Agency: CE, cURus, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay), Part Status: Active, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASR-SV240A30RY-L ASR-SV240A30RY-L Виробник : Altran Magnetics ASR_SV_Series_Single_phase_AC_Spec_Sheet.pdf Solid State Relays - SSRs SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V