ASRM12JA100R
ASRM12JA100R Stackpole Electronics Inc
SEI-ASR_ASRM.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 0/ -1800ppm/°C
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 0/ -1800ppm/°C, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 Ohms.
Інші пропозиції ASRM12JA100R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASRM12JA100R ASRM12JA100R Виробник : Stackpole Electronics Inc SEI-ASR_ASRM.pdf Description: RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 Ohms