Продукція > IDEC > ASW33K22-210
ASW33K22-210 IDEC
Виробник: IDEC
Description: SWITCH KEYLCK 3POS 4PST 10A 110V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 10A (AC), 8A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: 4PST-2NO/2NC
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Flat Key
Angle of Throw: 45°
Key Removable Positions: Center
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - AC: 110 V
Voltage Rating - DC: 24 V
Number of Positions: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH KEYLCK 3POS 4PST 10A 110V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 10A (AC), 8A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: 4PST-2NO/2NC, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 45°, Key Removable Positions: Center, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Contact Material: Silver (Ag), Contact Timing: Not Specified, Voltage Rating - AC: 110 V, Voltage Rating - DC: 24 V, Number of Positions: 3.
Інші пропозиції ASW33K22-210
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASW33K22-210 ASW33K22-210 Виробник : IDEC idec_TWSeries-1894031.pdf Keylock Switches 22mm Key Switch 3 Position