ASX21003 NAIS
PhotoMOS%C2%AE%20Dimensions_2017.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ASX21003 NAIS
Description: RELAY TELECOM DPDT 10MA 3V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 3VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 10VDC - Max, Must Operate Voltage: 2.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 100W.
Інші пропозиції ASX21003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASX21003 ASX21003 Виробник : Panasonic Electric Works PhotoMOS%C2%AE%20Dimensions_2017.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 10MA 3V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 3VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 10VDC - Max
Must Operate Voltage: 2.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 100W