ASX21009 NAIS
ds_61023_en_sx.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ASX21009 NAIS
Description: RELAY TELECOM DPDT 10MA 9V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 9VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 3.9 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 10VDC - Max, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 100W.
Інші пропозиції ASX21009
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ASX21009 ASX21009 Виробник : Panasonic Electric Works ds_61023_en_sx.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 10MA 9V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 9VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 3.9 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 10VDC - Max
Must Operate Voltage: 7.2 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 100W