Продукція > FTS > AT-20.000MAGE-T
AT-20.000MAGE-T
AT-20.000MAGE-T FTS
Виробник: FTS
Description: HC49 XTAL 30ppm 50ppm 12pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 20 MHz
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC49 XTAL 30ppm 50ppm 12pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT-20.000MAGE-T AT-20.000MAGE-T Виробник : TXC Corporation at-automotive-3382.pdf Crystals 20.00MHz 30ppm 12pF -40 to 85C