AT-27.000MAGK-T
AT-27.000MAGK-T TXC Corporation
6at_a.pdf
Виробник: TXC Corporation
HC49 Timing XTAL 27 MHz AEC-Q226 30ppm 50ppm -40 to 85C 20pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT-27.000MAGK-T AT-27.000MAGK-T Виробник : TXC Corporation 6at_a.pdf HC49 Timing XTAL 27 MHz AEC-Q226 30ppm 50ppm -40 to 85C 20pF
Кількість Ціна
AT-27.000MAGK-T AT-27.000MAGK-T Виробник : FTS Description: HC49 XTAL 30ppm 50ppm 20pF
Мінімальне замовлення: 10
AT-27.000MAGK-T AT-27.000MAGK-T Виробник : TXC Corporation at-automotive-3382.pdf Crystals 27.00MHz 30ppm 20pF -40 to 85C