AT 50 B420L
AT 50 B420L
at-b420l.pdf
Код товару: 115704
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Трансформатори інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT 50 B420L AT 50 B420L Виробник : LEM USA Inc. at-b420l.pdf Description: SENSOR CURRENT XFMR 50A AC
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Frequency: 50/60Hz
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Response Time: 100ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 30mA
Current - Sensing: 50A
Number of Channels: 1
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
AT50B420L AT50B420L Виробник : LEM Description: LEM - AT50B420L - Stromwandler, AC, Baureihe AT, Klappkern, 50A, 1.5%, 4-20mA Ausgangsstrom, 20V DC bis 30V DC