AT 100 B10
AT 100 B10 LEM USA Inc.
at-b10.pdf
Виробник: LEM USA Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 100A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, 0V ~ 10V
Frequency: 50/60Hz
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: Self Powered
Response Time: 300ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC
Current - Sensing: 100A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 248 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEM - AT100B10 - Stromwandler, AC, Baureihe AT, Klappkern, 100A, 1.5%, 10V DC-Spannungsausgang, tariffCode: 85043129, productTraceability: No, Strommessbereich AC: 0A bis 100A, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Ansprechzeit: 300ms, DC-Versorgungsspannung, min.: -, Genauigkeit %: 1.5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: Spannung, Strommessbereich DC: -, DC-Versorgungsspannung, max.: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: AT-B10 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Інші пропозиції AT 100 B10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT100B10 AT100B10 Виробник : LEM 2149965.pdf Description: LEM - AT100B10 - Stromwandler, AC, Baureihe AT, Klappkern, 100A, 1.5%, 10V DC-Spannungsausgang
tariffCode: 85043129
productTraceability: No
Strommessbereich AC: 0A bis 100A
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Ansprechzeit: 300ms
DC-Versorgungsspannung, min.: -
Genauigkeit %: 1.5%