AT 100 B420L
AT 100 B420L LEM USA Inc.
at-b420l.pdf
Виробник: LEM USA Inc.
Description: CURRENT SENSOR XFMR 100A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA
Frequency: 50/60Hz
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 20V ~ 30V
Response Time: 100ms
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC
Current - Sensing: 100A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR XFMR 100A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Ratiometric, 4mA ~ 20mA, Frequency: 50/60Hz, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 20V ~ 30V, Response Time: 100ms, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC, Current - Sensing: 100A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT100B420L AT100B420L Виробник : LEM Description: LEM - AT100B420L - Stromwandler, AC, Baureihe AT, Klappkern, 100A, 1.5%, 4-20mA Ausgangsstrom, 20V DC bis 30V DC
tariffCode: 85043129
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Ansprechzeit: 100ms
Genauigkeit: 1.5%
DC-Versorgungsspannung, min.: 20V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: Strom
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V