AT24C64-10PI-1.8
AT24C64-10PI-1.8 Atmel
AT24C64-10PI-1-8.pdf
Код товару: 32027
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Atmel
Корпус: DIP-8
Функціональний опис: 2-wire serial EEPROM 64K(8192 x 8),100kHz
Живлення,V: 1,8…5,5 V
T°C: -40…+85°C
Вид пам’яті: EEPROM
Ємність пам’яті: 64 кбіт
Інтерфейс: I2C
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AT24C64-10PI-1.8 AT24C64-10PI-1.8 Виробник : Atmel Semiconductor AT24C32%2C%20AT24C64.pdf IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP Група товару: Мікросхеми пам'яті Од. вим: шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
AT24C64-10PI-1.8 Виробник : Atmel/Microchip AT24C64_AT24C32_old_Atmel.pdf Послідовна пам'ять EEPROM, Uживл, В = 1,8...5,5, Інтерфейс = Послідовний, Об. пам. = 64 Кбіт, Орг. пам. = 8K x 8, Тдост/Частота = 100 кГц, Тексп, °С = -40...+85, F2 = 400 кГц,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: DIP-8 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 50 шт
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 50
AT24C64-10PI-1.8 AT24C64-10PI-1.8 Виробник : Microchip Technology AT24C32%2C64.pdf Description: IC EEPROM 64KBIT I2C 400KHZ 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.8V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 400 kHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-PDIP
Write Cycle Time - Word, Page: 10ms
Memory Interface: I2C
Access Time: 900 ns
Memory Organization: 8K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
AT24C64-10PI-1.8 Виробник : Microchip Technology AT24C32%2C64.pdf EEPROM
З цим товаром купують
Запобіжник 5х20мм 3,15A 250V (GT1-4602A-3.15A/250V)
Код товару: 22378
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 3,15A 250V 5х20мм
Номінальний струм: 3,15 A
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Швидкий
Мінімальне замовлення: 10
ULN2003AN
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fuln2003a ULN200xA.pdf
ULN2003AN
Виробник: TI
Мікросхеми > Транзисторні збірки
Корпус: DIP-16
Опис: Збірний транзистор з об'єднаними колекторами (пара Дарлінгтона)
Монтаж: THT
Рабочая температура, °С: -20...70°C
Вихідний струм: 500 mA
Вихідна напруга: 50 V
К-сть каналів: 7
у наявності: 548 шт
523 шт - склад
25 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 2
Запобіжник 6х30мм 8A 250V (GT1-4601B-8A/250V)
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 8A 250V 6х30мм F
Номінальний струм: 8 А
Розмір: 6x30 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Швидкий
138 шт - РАДІОМАГ-Київ
190 шт - РАДІОМАГ-Львів
130 шт - РАДІОМАГ-Харків
330 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
Запобіжник 5х20мм 500mA 250V (GT1-4602A-500mA/250V)
Виробник: Global Tone
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 0,5A 250V 5х20мм F (RF1)
Номінальний струм: 0,5 A
Розмір: 5x20 mm
Номінальна напруга: 250 VAC
102 шт - РАДІОМАГ-Київ
58 шт - РАДІОМАГ-Львів
280 шт - РАДІОМАГ-Харків
132 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 10
74HC273N
description
74HC273N
Виробник: Phillips
Мікросхеми > Логіка
Корпус: DIP-20
Опис: Трігер D-типу x6
Монтаж: THT
Аналог RUS: ІР35
Живлення,V: 2...6 V
T°C: -40...+125°C