Продукція > FACOM > AT5.5X150VE
AT5.5X150VE
AT5.5X150VE FACOM
Виробник: FACOM
Category: Insulated Screwdrivers
Description: Screwdriver: insulated; slot; 5.5x1mm; Blade length: 150mm; 1kVAC
Manufacturer series: Protwist®
Conform to the norm: IEC 60900; VDE
Tools application: control cabinets; distribution chests; for electricians
Type of screwdriver: insulated
Kind of bit: slot
Blade length: 150mm
Overall length: 260mm
Bit size: 5.5x1mm
Max. operating voltage: 1kV AC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Insulated Screwdrivers, Description: Screwdriver: insulated; slot; 5.5x1mm; Blade length: 150mm; 1kVAC, Manufacturer series: Protwist®, Conform to the norm: IEC 60900; VDE, Tools application: control cabinets; distribution chests; for electricians, Type of screwdriver: insulated, Kind of bit: slot, Blade length: 150mm, Overall length: 260mm, Bit size: 5.5x1mm, Max. operating voltage: 1kV AC, Screwdriver features: anti-slip handle; black finished blade tip; ergonomic handle; two-component handle.