ATA5577M2330C-DBB Microchip Technology
67atmel-9187-rfid-ata5577c_datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
NFC/RFID Tag and Transponder IC 100kHz to 150kHz 363bit Wafer WFRAME
Написати відгук
Description: IC RFID TRANSP 100-150KHZ DIE, Packaging: Bulk, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Type: RFID Transponder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.6V, Standards: ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693, Supplier Device Package: Die.
Інші пропозиції ATA5577M2330C-DBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Type: RFID Transponder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.6V
Standards: ISO 11784, ISO 11785, ISO 15693
Supplier Device Package: Die
товару немає в наявності
ATA5577M2330C-DBB ATA5577M2330C-DBB Виробник : Microchip Technology ATA5577C_Read_Write_LF_RFID_IDIC_100_to_150_kHz_Data_Sheet_DS70005357B.pdf NFC/RFID Tags & Transponders 125kHz R/W-RFID IDIC 330pF, mega-pads