ATA5577M2330C-DBQ Microchip Technology
67atmel-9187-rfid-ata5577c_datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
NFC/RFID Tag and Transponder IC 100kHz to 150kHz 363bit Wafer T/R
на замовлення 20414 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 379
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RFID TAG R/W 100-150KHZ ENCAP, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.053" L x 0.039" W (1.36mm x 1.00mm), Style: Encapsulated, Frequency: 100kHz ~ 150kHz, Memory Type: Read/Write, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Technology: Passive, Standards: ISO 11784, ISO 11785, Writable Memory: 363b (User), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Size / Dimension: 0.053" L x 0.039" W (1.36mm x 1.00mm)
Style: Encapsulated
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Memory Type: Read/Write
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Technology: Passive
Standards: ISO 11784, ISO 11785
Writable Memory: 363b (User)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ATA5577M2330C-DBQ Виробник : Microchip Technology 67atmel-9187-rfid-ata5577c_datasheet.pdf NFC/RFID Tag and Transponder IC 100kHz to 150kHz 363bit Wafer T/R
Мінімальне замовлення: 19
Packaging: Tape & Reel (TR)
Style: Encapsulated
Frequency: 100kHz ~ 150kHz
Memory Type: Read/Write
Technology: Passive
Writable Memory: 363b (User)
Part Status: Active
товару немає в наявності
ATA5577M2330C-DBQ ATA5577M2330C-DBQ Виробник : Microchip Technology ATA5577C_Read_Write_LF_RFID_IDIC_100_to_150_kHz_Data_Sheet_DS70005357B.pdf NFC/RFID Tags & Transponders ATA5577 330bit R/W- RFID IDIC;330pF