Продукція > TDK > ATB2012-50011M
ATB2012-50011M
ATB2012-50011M TDK
rf_balun_atb2012_en.pdf
Виробник: TDK
RF Transformer 1:1 1Ohm Prim. DCR 1Ohm Sec. DCR 4 Terminal Solder SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 40MHZ-860MHZ 50/50 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 40MHz ~ 860MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.02dB.
Інші пропозиції ATB2012-50011M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATB2012-50011M Виробник : TDK Corporation rf_balun_atb2012_en.pdf Description: BALUN 40MHZ-860MHZ 50/50 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 40MHz ~ 860MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm