Продукція > TDK > ATB2012-75011M
ATB2012-75011M
ATB2012-75011M TDK
rf_balun_atb2012_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning Wound Chip Balun
на замовлення 1165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 50MHZ-1.2GHZ 75/75 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 50MHz ~ 1.2GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm, Insertion Loss (Max): 0.8dB.
Інші пропозиції ATB2012-75011M
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 50MHz ~ 1.2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm