Продукція > TDK CORPORATION > ATB2012E-75011M-T000
ATB2012E-75011M-T000
ATB2012E-75011M-T000 TDK Corporation
rf_balun_atb2012_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: BALUN 400MHZ-1.8GHZ 75/75 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 400MHz ~ 1.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm
Insertion Loss (Max): 2.0dB
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 400MHZ-1.8GHZ 75/75 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 400MHz ~ 1.8GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm, Insertion Loss (Max): 2.0dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATB2012E-75011M-T000 ATB2012E-75011M-T000 Виробник : TDK 563069145987390rf_balun_atb2012_en.pdf RF Transformer 1:1 0.5Ohm Prim. DCR 0.5Ohm Sec. DCR 4 Terminal Solder SMD
товару немає в наявності
Mounting Type: Surface Mount